IN VIVO

ZMIENIAJMY SIĘ - PRZEŻYJMY WIĘCEJ ŻYCIA

PSYCHOTERAPIA

Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu, uczestniczyłam w czteroletnim Podyplomowym Szkoleniu w zakresie Analizy Bioenergetycznej zorganizowanym we współpracy z Międzynarodowym Instytutem Analizy Bioenergetycznej IIBA w Nowym Jorku, NIBA w Niemczech i Fundacją Dr Alexandra Lowena na Florydzie USA, według programu akredytowanego przez IIBA w Zurychu w Szwajcarii oraz w procesie certyfikacji CBT (Certified Bioenergetic Therapist). Ukończyłam również szereg certyfikowanych szkoleń dla trenerów, coachów  i konsultantów.

Od ponad dwudziestu lat prowadzę szkolenia i warsztaty, doradztwo dla organizacji w obszarze zarządzania kompetencjami oraz coaching i psychoterapię ukierunkowaną na rozwój i zmianę.

Analiza bioenergetyczna jest moją wielką pasją – książki Alexandra Lowena sprawiły, ze zdecydowałam zostać psychologiem znajdując w nich wiedzę i poglądy tak bardzo zgodne z moim odczuwaniem i rozumieniem świata.

Przez wiele lat pracy z ludźmi miałam okazję poznać szereg innych koncepcji i metod, których celem jest wsparcie zmiany i rozwoju człowieka –  łączę  je wszystkie  w  mojej praktyce psychoterapeutycznej  –  wykorzystuję  techniki  pracy z ciałem, z przekonaniami i sposobem myślenia, techniki rozwoju kompetencji osobistych i społecznych oraz inne metody wspierające cele terapeutyczne.

  • jeżeli przeżyłeś coś z czym trudno Ci się uporać lub pogodzić
  • jeżeli chcesz coś zmienić w Twoim życiu, relacjach z innymi, pracy, samopoczuciu
  • jeżeli chcesz coś zrozumieć, porozmawiać z kimś, kto mógłby Ci coś podpowiedzieć
  • jeżeli chcesz uwolnić się od ograniczających Cię myśli lub sposobów zachowania
  • jeśli masz problemy zdrowotne, których podłożem może być stres i napięcie
  • jeżeli chcesz odzyskać energię i radość życia
  • jeżeli chcesz odnaleźć własną drogę rozwoju
  • lub jeśli myślisz, że potrzebujesz kontaktu z psychoterapeutą z jakiegoś innego powodu

serdecznie zapraszam!

Maria Anna Łukasiewicz

Kontakt wyłącznie mailowy: maria.lukasiewicz@invivo.com.pl  -  odpowiem na maila i uzgodnimy termin wizyty